KONST / Litografier / Litografi 10256132
nr 1025 6132
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Litografi, Isaac Grünewald (1889-1946), par, 17/50, motivet: 47x60
Kondition: vikskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:02:15
13/3 21:48:46
14 mar
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald